Thomson U5-White series „ODKRYJ ŚWIAT BEZ GRANIC”

42-46u5white_front_sea

Gama U5 wykorzystuje wzornictwo Ultra Narrow, aby uzyskać efekt większej głębi: telewizory z tej gamy mają niezwykle cienką ramę i są wykonane w technologii LED, przez co obraz i emocje wychodzą na pierwszy plan. Nowoczesne i proste wzornictwo doskonale pasuje do wszystkich wnętrz, a przy tym zabiera minimum miejsca: cienka rama przy ograniczonych gabarytach pozwala korzystać z dużego ekranu.

 

Smart TV Thomson

Telewizory Smart TV z gamy U5 zapewniają dostęp do nowych źródeł rozrywki i informacji. Gama U5 to możliwość nawigowania w Internecie i wykorzystywania coraz większej liczby usług i aplikacji. Dzięki portalowi TV telewizory podłączone do Internetu oferują aplikacje**, które zaspokoją wszystkie pragnienia bez względu na zainteresowania: aktualności, sport, prognoza pogody, filmy za pośrednictwem VOD, pliki wideo online za pośrednictwem Youtube lub Dailymotion, internetowe stacje radiowe i sieci społecznościowe takie jak Facebook lub Twitter.

Multimedialne centrum w Twoim domu

Dzięki standardowi DLNA możesz wyświetlać treści multimedialne bezpośrednio na dużym ekranie, bez względu na źródło (komputer, smartfon, tablet, aparat fotograficzny lub kamera kompatybilna z DLNA).

HbbTV: inny sposób oglądania telewizji

Telewizory z gamy U5 są kompatybilne ze standardem HbbTV, dlatego dają możliwość korzystania z nowych usług interaktywnych proponowanych przez kanały telewizyjne. Przewodnik po programach, programy z funkcją Replay, dodatkowe treści lub dokumenty tematyczne. Teraz niczego nie przeoczysz.

Obraz bliższy rzeczywistości

Telewizory z gamy U5 wykorzystują technologię poprawy jakości obrazu Pure Image Ultra, która optymalizuje kontrast, nasycenie barw i jasność przy jednoczesnej redukcji „szumu” i zniekształceń spowodowanych kompresją. W konsekwencji kontury są niezwykle wyraźne, a kolory dokładne i naturalne bez względu na źródło.

W gamie U5 wykorzystano również technologię 100Hz Clear Motion Index***, która gwarantuję płynne i naturalne odtwarzanie najbardziej ruchomych obrazów. To nieoceniona zaleta przy oglądaniu scen akcji lub widowisk sportowych.

 

Podstawowe cechy

Rozmiar ekranu - przekątna (cm/cale): 81/32 - 107/42 – 117/46 – 140/55

Kolorystyka: biały (istnieje również w wersji czarnej lub srebrnej)

Rozdzielczość: FHD

Rodzaj ekranu: LED Edge

Technologia poprawy jakości obrazu: Pure Image Ultra

Clear Motion Index: 100Hz (z wyjątkiem 55’’: 200Hz)

DLNA: DMP: Video HD, muzyka, zdjęcia

Odtwarzacz multimedialny USB: Video HD, muzyka, zdjęcia

Zużycie energii: A

 

Dostępność i szacunkowe ceny detaliczne:
Dostępność w naszych partnerskich punktach sprzedaży

32 “ / 81 cm: około 450 euro
42 “ / 107 cm: około 600 euro
46 “ / 117 cm: około 700 euro
55 “ / 140 cm: nie dotyczy

*THOMSON jest marką spółki Technicolor SA używaną na licencji przez TCL.
** Niektóre usługi lub aplikacje mogą nie być dostępne w niektórych krajach.
***55’’: 200Hz CMI

 

Więcej informacji o marce THOMSON – www.thomsontv.eu

Od 120 lat marka THOMSON jest nieodzownym partnerem w branży elektronicznej.

Oferta produktów THOMSON dla szerokiego grona odbiorców obejmuje ekrany telewizyjne, dekodery cyfrowe, sprzęt audio i wideo, kamery cyfrowe, akcesoria, telefonię komórkową i stacjonarną, monitory LCD, rozwiązania oświetleniowe LED, sprzęt gospodarstwa domowego i sprzęt do monitoringu domowego, urządzenia do poprawy zdrowia i samopoczucia w domu.

Marka THOMSON cieszy się uznaniem dzięki doskonałemu wzornictwu oraz jakości innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów łączących wysokiej klasy funkcje z łatwością użytkowania.

To dlatego kolejne pokolenia rodzin na całym świecie darzą zaufaniem markę THOMSON, jeżeli chodzi o rozrywkę i komfort w domu.

Więcej informacji na temat TCL – www.tcl.eu

Od czasu powstania w 1981 roku firma TLC rozwijała się w czterech głównych obszarach – multimedia (telewizja, odtwarzacze Blu-Ray, odtwarzacze DVD), komunikacja (telefony komórkowe i smartfony), gospodarstwo domowe (drobny sprzęt gospodarstwa domowego i klimatyzacja) oraz TechneElectronics (komponenty i panele LCD/LED).

Grupa zatrudnia około 60 000 osób w ponad 80 placówkach na całym świecie obejmujących 18 ośrodków badawczo-rozwojowych, 20 zakładów produkcyjnych i 40 biur sprzedaży.

TCL jest dzisiaj 4. producentem telewizorów na świecie*. W 2011 r. grupa sprzedała 10 milionów płaskich ekranów marek TLC i Thomson w Europie oraz TLC na pozostałych kontynentach.

W październiku 2011 r. TLC otworzyła nową fabrykę paneli LCD i LED generacji 8.5 o wartości 5 miliardów dolarów. Dzięki nowej fabryce TLC kontroluje cały łańcuch wartości i zwiększa zdolność do reagowania na rosnący popyt wśród klientów.

 

*(pod względem udziału w rynku w pierwszym kwartale 2012 r. według Display Search)

 

Kontakt dla prasy: TCL Multimedia EUROPE

AgenceWellcom – 01 46 34 60 60
StéphanieBeauhaire – stb@wellcom.fr
Jean-Christophe Malard – jcm@wellcom.fr

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej