Thomson U6 series „EMOCJE NABIERAJĄ NOWEGO ZNACZENIA”

u6-THOMSON

Telewizory LED z gamy U6 wyposażone w technologie 3D Intense i Smart TV łączą w sobie to co dziś najlepsze! Oferując wszelkie możliwości wykorzystania, telewizory U6 rewolucjonizują doświadczenie telewizyjne i nadają nowy wymiar emocjom.

Jeżeli chcesz zatopić się w obrazie – ze szczegółami i wyjątkową głębią, jakie może oferować tylko technologia 3D Full HD – telewizory „3D Intense” z gamy U6 stanowią idealny wybór. Szerokie kąty widzenia i obraz wysokiej rozdzielczości to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz odtwarzać obrazy z płyt Blu-ray© i innych źródeł 1080P.

Usprawnione obrazowanie stereoskopowe pozwala wyeliminować zmęczenie oczu wywołane efektem migania i uregulować głębię 3D. Ponadto system konwersji 2D / 3D pozwala wyświetlać w 3D treści 2D pochodzące z różnych źródeł: emisji telewizyjnych, odtwarzaczy DVD lub Blu-ray©, USB.

Telewizory Smart TV z gamy U6 oferują aplikacje **, które zaspokoją wszelkie potrzeby! W zależności od zainteresowań możesz wybrać: aktualności, sport, prognozę pogody, filmy, sieci społecznościowe takie jak Facebook lub Twitter.

Dzięki zastosowaniu 200Hz Clear Motion Index telewizory z gamy U6 są wyposażone w potężny procesor, szybko reagujące panele i zaawansowane sterowanie podświetleniem, przez co oferują nieporównywalną ostrość i płynność obiektów w ruchu. Obrazy nie są rozmazane ani rwane, nawet przy najbardziej ruchomych scenach. To nieoceniona zaleta przy oglądaniu zawodów sportowych lub filmów akcji.

Wszystkie technologie umieszczono w obudowie Ultra Narrow, która sprawia, że obraz staje się oknem na świat bez granic.

Podstawowe cechy

Rozmiar ekranu - przekątna (cm/cale): 100/39 - 127/50

Kolorystyka: czarny

Rozdzielczość: FHD

Rodzaj ekranu: LED Edge

Technologia poprawy jakości obrazu: Pure Image Ultra

Clear Motion Index: 200Hz

DLNA: DMP: Video HD, muzyka, zdjęcia

Odtwarzacz multimedialny USB: Video HD, muzyka, zdjęcia

Zużycie energii: A

 

Dostępność i szacunkowe ceny detaliczne:
Dostępność w naszych partnerskich punktach sprzedaży

39 “: około 600 euro
50 “: około 1000 euro

*THOMSON jest marką spółki Technicolor SA używaną na licencji przez TCL.

** Niektóre usługi lub aplikacje mogą nie być dostępne w niektórych krajach.

 

 

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej