IFA 2015 Thomson A9: Wyjątkowe wzornictwo i technologia Quantum Dot

Prezentowany podczas tegorocznych targów IFA telewizor A9 od Thomson, opracowany w oparciu o technologię Color IQ™ Quantum Dot od QD Vision, zostanie po raz pierwszy przedstawiony europejskim konsumentom.

Ten zachwycający model w przystępnej cenie posiada najszerszą gamę kolorystyczną wśród telewizorów obecnie dostępnych na rynku.

visual serie a9

 

 

Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji modelu A9 oraz dbałość o najmniejsze detale widoczne w perfekcyjnym wykończeniu tyłu telewizora i rozmieszczeniu kabli daja efekt eleganckiego minimalizmu, wzorowanego na skandynawskiej szkole dizajnu.

Telewizor Thomson 55UA9806 wykorzystuje technologię wyświetlania Color IQ™ Quantum Dot. Wchodzące w jej skład „nanokryształki” stanowią rewolucyjny element optyczny. Technologia Quantum Dot zapewnia przestrzeń kolorystyczną, która wykracza poza aktualne standardy kina cyfrowego.

Dzięki technologii Quantum Dot można odkryć niespotykaną do tej pory jakość kolorów. Jaskrawe czerwienie, szmaragdowa zieleń i głębokie błękity są o 50% głębsze.

Ten telewizor o zaawansowanym i wyszukanym wzornictwie oferuje również intensywne doznania dźwiękowe, dzięki niesamowitemu systemowi odtwarzania dźwięku od Harman Kardon, złożonemu z dwóch głośników (2x25W). Dzięki technologii Dolby Audio™, oglądanie filmu będzie całkowicie nowym doświadczeniem.

back a9 serie

 

Bereit für die Standards des Fernsehens von morgen

Standardy nowej telewizji.

Telewizor ten jest kompatybilny z HEVC (H.265), standardem kodowania obrazu, opracowanym w celu nadawania w ultrawysokiej rozdzielczości, oraz z HDMI 2.0, zapewniając niezwykle płynny obraz wyświetlany w tempie 60 ramek na sekundę w ultrawysokiej rozdzielczości, co stanowi dwukrotność liczby obrazów obsługiwanych przez HDMI 1.4. Portal Smart TV 2.0 posiada nowy interfejs, który ułatwia dostęp do wielu nowych aplikacji.

Telewizor Model Thomson 55UA9806 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 7 499 PLN brutto (55 cali).

Aby uzyskać więcej informacji o tych i innych produktach THOMSON, odwiedź stoisko TCL / THOMSON: Stoisko nr 102 w hali 21.

O firmie THOMSON

Dzięki bogatemu dziedzictwu, sięgającemu 120 lat wstecz, marka Thomson uczestniczy w największych rewolucjach technologicznych i od zawsze stara się zapewniać powszechny dostęp do innowacji. Aktualnie marka Thomson ma na celu pomaganie nam wszystkim na co dzień, w domach i poza nimi, dzięki jednej z najbardziej rozbudowanych serii produktów oraz przydatnym, innowacyjnym, niezawodnym i stylowym rozwiązaniom: telewizja / systemy audiowizualne / telefonia / komputery / podłączone produkty / sprzęty domowe / urządzenia / zdrowie i dobrostan.

Thomson jest znakiem towarowym TECHNICOLOR S.A wykorzystywanym zgodnie z licencją dla TCL.

Więcej informacji pod adresem http://www.thomsonconsumer.com/

O TCL Corporation

Firma TCL Corporation (000100.SZ), założona w 1981 roku, jest jednym z największych producentów sprzętu elektronicznego w Chinach, zatrudniającym ponad 70 000 pracowników w 40 krajach na całym świecie. Aktualnie spółka posiada trzy notowane spółki zależne: TCL Multimedia (01070.HK), TCL Communication (02618. HK) i Tonly Electronics (01249.HK) oraz zróżnicowany portfel biznesowy obejmujący telewizory LCD, panele LCD, telefony komórkowe, sprzęt audiowizualny, sprzęt AGD i wyroby oświetleniowe. W 2014 roku łączna sprzedaż TCL osiągnęła 32 mld HKD, a wartość marki TCL przekroczyła 63,9 mld HKD. TCL zajmuje 4. miejsce pod względem udziału w rynku telewizorów LCD, 4. pozycję w kategorii telefonów komórkowych oraz 5. miejsce w sektorze paneli LCD w skali globalnej.

Od początku 2014 roku TCL skupia się na tworzeniu nowego, zorientowanego na kliencie modelu biznesowego typu „produkt + usługa”, kierując tę transformację ku modelowi „inteligentnych + internetowych technologii”. TCL angażuje się w swoją nową wizję „wzbogacania życia każdego ze swoich klientów poprzez oferowania produktów i usług zapewniających niezwykłe wrażenia.”

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: http://www.tcl.eu/

O TCL Multimedia

Firma TCL Multimedia Technology Holdings Limited z centralą w Chinach (kod na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu: 01070) jest jednym z wiodących graczy w globalnej branży telewizyjnej. TCL Multimedia angażuje się w badania i rozwój, produkcję i dystrybucję sprzętu elektronicznego. Spółką matką firmy jest TCL Corporation. Zgodnie z najnowszymi danymi DisplaySearch Grupa zajmuje 3. miejsce na globalnym rynku telewizorów LCD, a jej udział rynkowy w pierwszym kwartale 2015 roku wyniósł 6,0%.

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Opydo
Tel : +33 1 55 02 15 31
E-Mail: k.opydo@open2europe.com

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej