Umowa między grupą Canal+ a firmą TCL dotycząca produkcji pierwszego odbiornika telewizyjnego z wbudowaną usługą VOD

Grupa CANAL+ i firma TCL ogłosiły dziś uruchomienie produkcji zupełnie nowego odbiornika telewizyjnego Thomson umożliwiającego bezpośredni dostęp do platformy zdalnej wypożyczalni filmów CANALPLAY.
Partnerstwo to, zupełnie nowe we Francji, ukazuje duży postęp w dostępie do treści na żądanie w nowej generacji telewizji internetowej.

Sprzedawane od listopada, nowe odbiorniki LCD mywishTV firmy Thomson są pierwszymi telewizorami na rynku podłączonymi do Internetu, które oferują platformę VOD grupy CANAL+.

Oprócz możliwości bezpośredniego przeglądania własnych plików multimedialnych (zdjęcia, filmy lub muzyka), posiadacze telewizorów LCD THOMSON mywishTV będą mogli korzystać z całego katalogu CANALPLAY, obejmującego ponad 7000 tytułów dostępnych bezpośrednio na ekranie od razu po naciśnięciu przycisku na pilocie.
To także możliwość dostępu do blisko 90% filmów w Box Office, obejmującego 3500 tytułów dostępnych w każdej chwili, jak również do wielu popularnych seriali, w większości tylko tam wyświetlanych.

Telewizor wyposażony we wbudowaną kartę Wi-Fi umożliwia połączenie bezprzewodowe z Internetem.
Pobrane filmy są automatycznie zapisywane w pamięci flash telewizora (4 GB).
Telewizor wyposażony również w czytnik kart SD umożliwia pobieranie większej ilości filmów i tworzenie osobistej wideoteki.

To niezwykłe doświadczenie dla telewidzów, którzy będą mogli korzystać z wygodnej nawigacji i obrazu najwyższej możliwej jakości dzięki łatwemu interfejsowi graficznemu zapewnianemu przez tę nową gamę telewizorów LCD.

Ta umowa wpisuje się w strategię grupy CANAL+, mającą na celu ułatwienie dostępu do swojej oferty na wszystkich nośnikach poprzez strategiczną współpracę z najważniejszymi uczestnikami rynku.

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej