„Trip in China”: firma TCL Corporation odkrywa swoją strategię na Igrzyska Azjatyckie

Firma TCL Corporation, partner Igrzysk Azjatyckich 2010 w Guangzhou, odkrywa swoją strategię „Happy Asian Games, new visual frontier” podczas konferencji prasowej w hotelu Swan w Guangzhou. Aby te igrzyska stały się świętem dla wszystkich, firma TCL Corporation opracowała swoją koncepcję marketingową wokół tego przyszłorocznego wydarzenia. Firma TCL Corporation zaangażowała się również w kampanię promocyjną „Trip in China” Igrzysk Azjatyckich, która jest bardzo przychylnie widziana przez komitet organizacyjny Igrzysk Azjatyckich (GAGOC).

Igrzyska Azjatyckie 2010 w Guangzhou będą największym wydarzeniem sportowym w Chinach od czasu igrzysk w Pekinie w 2008 r.  Firma TCL Corporation pracuje przy kampanii promocyjnej „Trip in China” Igrzysk Azjatyckich. Odbywa się ona w dziewięciu największych miastach chińskich (w tym w Pekinie, Szanghaju i Guangzhou), gdzie promuje ducha Igrzysk Azjatyckich. Kampania ma zachęcać ludzi do uczestnictwa w wydarzeniu poprzez muzykę, taniec i działalność kulturalną zabarwioną kolorytem lokalnym.

Sekretarz generalny gminy Guangzhou (Gu Shiyang) podkreślił w swoim wystąpieniu, że „udział firmy TCL Corporation odbywa się w duchu wykorzystania doświadczeń z igrzysk w Pekinie oraz tchnięcia w Chinach sportowego ducha”.

„Dewiza olimpijska «Szybciej, wyżej, mocniej» oraz dewiza Igrzysk Azjatyckich 2010 w Guangzhou «Pasjonujące zawody i spokojna Azja» to przesłanie adekwatne do tego, co prezentuje firma TCL Corporation: dobry obraz marki, szczęśliwej i pełnej pasji dzięki duchowi przedsiębiorczości, współpracy, innowacyjności i wyjątkowości”, oznajmił Senior Vice President firmy TCL Corporation (Shi Wanwen).

W 2010 r. firma TCL Corporation skupi się na trzech tematach: szczęście, Igrzyska Azjatyckie i koncepcja „New visual frontier”. Firma będzie wspierać Igrzyska Azjatyckie, stanowiące niezwykle medialne wydarzenie, oraz chińską męską ekipę koszykówki, aby podkreślić całą serię wydarzeń promocyjnych we współpracy z komitetem GAGOC. Firma TCL Corporation dostarczy swoim klientom multimedialne produkty, aby zapewnić im wyjątkowe wrażenia. Podczas Igrzysk Azjatyckich publiczność będzie mogła korzystać z produktów audio-wideo oraz wsparcia technologicznego jednego ze światowych liderów w tej dziedzinie. Więcej osób będzie mogło więc cieszyć się pasją, kreatywnością i przyjemnością z oglądania Igrzysk Azjatyckich w Guangzhou.

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej