Firma TCL AOBO promuje „gospodarkę obiegową”

20 września 2009 r. rozpoczęto oficjalnie budowę siedziby firmy TCL-AOBO Environmental Protection and Development Co., Ltd. (w Tianjin). Spółka jest finansowana wspólnie z firmami Huizhou TCL Environnemental Protection Co., Tianjin Boqi Metal Products Co., Ltd., i Tianjin Ziya Environmental Protection Industry Park Co., Ltd.

Spółka TCL-AOBO będzie zajmowała się ochroną środowiska. Firma TCL Corporation zmierzy się z Unią Europejską i Chinami, jeśli chodzi o trzy normy emisji odpadów. Spółka będzie również importować japońskie i europejskie wyposażenie i technologie w celu zbudowania światowego centrum recyklingu odpadów elektronicznych i sprzętu gospodarstwa domowego. Przemysłowcy zgodzili się, że stworzenie spółki ochrony środowiska TCL poprawi normy zanieczyszczenia środowiska w odniesieniu do obecnych technologii oraz pozwoli rozwinąć system recyklingu.

TCL-AOBO będzie spółką wielobranżową zajmującą się ochroną środowiska. Planowanie, projektowanie i budowa: firma TCL-AOBO zobowiązuje się spełniać wymagania projektów pilotażowych związanych z importowanymi odpadami. Na początku przedsiębiorstwo powinno przetwarzać do 100 000 ton rocznie.

W wywiadzie wiceprezes firmy TCL Yuan Bing potwierdził: „Jako wielki producent elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego, firma TCL Corporation była zawsze wrażliwa na swój wpływ na środowisko. Spółka uczestniczy w ochronie chińskich zasobów naturalnych poprzez konkretne działania, wdrażając politykę zrównoważonego rozwoju i recyklingu. Dzięki ekologicznemu projektowaniu, ekologicznej produkcji oraz recyklingowi elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego firma TCL Corporation pragnie stworzyć cykl przemysłowy, który będzie chronił środowisko”.

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej