Firma TCL odkrywa ponownie Jedwabny Szlak i promuje Igrzyska Azjatyckie

3 września został częściowo zainaugurowany szeroki program wymiany kulturalnej i sportowej „Droga Azji”, którego celem jest promocja Igrzysk Azjatyckich w Guangzhou w 2010 r.  Dyrektor informacji o marce TCL Chen Bingfeng brał udział w ceremonii oraz przedstawił flagę programu „Droga Azji”. Jako partner Igrzysk Azjatyckich w Guangzhou, firma TCL Corporation zmobilizuje swoje biura krajowe i zagraniczne do udzielania wsparcia technicznego i materialnego niezbędnego do utrzymania programu „Droga Azji”. Wszystko po to, aby odkryć dawny Jedwabny Szlak, promować chińską kulturę i przesłanie Igrzysk Azjatyckich „Pasjonujące zawody i spokojna Azja”.

Po przebyciu „Drogi morskiej jedwabiu” program „Droga Azji” zakończy swoją misję i promocję Igrzysk Azjatyckich 2010.  Firma TCL Corporation będzie eskortowana przez konwój „Drogi Azji” z Guangzhou do Xi’an. To właśnie miasto, gdzie będzie miała miejsce ceremonia powitalna, będzie punktem początkowym Jedwabnego Szlaku. Konwój przekroczy granicę w Horgas w prowincji Xinjiang i wejdzie do Mongolii, a następnie do pięciu krajów centralnej Azji, w tym do Kazachstanu i Kirgistanu. Podczas przemierzania Jedwabnego Szlaku zatrzyma się w najważniejszych historycznych miastach, takich jak Taraz, Szymkent, Samarkanda, Buchara i Mary. W czasie tego objazdu, którego trasa wynosi 12 000 km, firma TCL Corporation i jej orszak będą brali brał udział w wielu wydarzeniach takich jak konferencje prasowe, zawody amatorskie, „Yangyang goes to Asia”, festyny i sesje zdjęciowe, aby promować przyjemności Igrzysk Azjatyckich.

Chen Bingfeng oświadczył: „Firma TCL Corporation zawsze postrzegała rozwój sportu jako swoją społeczną misję, ale również jako strategię marki podkreślającą pasję i kreatywność. Wspierając program „Droga Azji”, który ma na celu ożywienie dawnego Jedwabnego Szlaku, firma TCL Corporation ma nadzieję promować wymianę kulturalną między narodami azjatyckimi i zarazem podziękować swoim klientom”.

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej