Wzornictwo to podstawa w firmie TCL

Styl

Międzynarodowa kultura wzornictwa

Zespół Tim Thom, stworzony przez papieża wzornictwa Philippe’a Starcka, który kierował nim w latach 1992–1997, składa się z projektantów różnego pochodzenia, czerpiących z międzynarodowych doświadczeń i działających w takim samym duchu kreatywności. Tim Thom jest znany jako jeden z najbardziej innowacyjnych zespołów zajmujących się wzornictwem.

Połączenie z centrum wzornictwa grupy TCL dało początek globalnemu zespołowi, czerpiącemu z bogactwa różnorodności i zjednoczonemu przez wspólną pasję, jaką jest tworzenie nowych wzorów…

Talenty na usługach użytkownika

Utalentowany zespół projektuje innowacyjne i proste w użytkowaniu produkty. Ubiera najnowsze technologie w eleganckie linie i innowacyjne materiały, aby mogły lepiej zintegrować się ze światem użytkownika.

Dzięki swojej ciekawości i intuicji ekipa projektantów grupy TCL Multimedia poszukuje w teraźniejszości znaków zmian w zachowaniu użytkowników oraz w środowisku, aby lepiej określić produkty, które odpowiedzą na potrzeby jutra.

Sugerują oni nowe sposoby życia w technologicznym świecie, prostsze i bardziej ludzkie. Wprowadzają nowe zastosowania, wymyślając coraz nowsze produkty i usługi, które mogą nam ułatwić życie.

Doceniana w świecie kreatywność

Zespół wzornictwa grupy TCL Multimedia otrzymał wiele prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Cenna międzynarodowa nagroda, Red Dot at IF, była wiele razy przyznawana stworzonym przez niego produktom.

Gwiazda Wzornictwa, przyznawana przez Agencję Promocji Wzornictwa Przemysłowego (APCI, Agence pour la Promotion de la Création Industrielle), oraz wyróżnienie Janus de l’industrie, przyznawane przez Francuski Instytut Wzornictwa (IFD, Institut Français du Design), to nagrody wręczane od 1953 r. za „produkty pomyślane już na etapie koncepcji w sposób nadający im wartość użytkową, a więc pożyteczne dla użytkownika”.

Liczne nagrody były również przyznawane przez organizacje chińskie, takie jak Kapok Innovative Design China, HKDA Asia Design Award, Most Successful Design Award przyznany przez pismo Fortune China lub Best Prize of most innovative CE product in China, przyznany przez CCTV.

W szczególności telewizor E 72-Arboria otrzymał w 2007 r.:

– nagrodę Red Dot Product Design,

– nagrodę IF Product Design,

– nagrodę HKDA Asia Design,

– nagrodę Kapok Innovative Design.

Najnowsze informacje o produktach

U5 Biały

Nowa elegancka rama Ultra-Narrow

Więcej