Odkryj technologię HD firmyThomson

  Wejdź już dziś w epokę Ultra High Definition

  Telewizory Ultra HD Thomson korzystają z rozdzielczości 3840x2160, która jest 4 razy lepsza niż ta zastosowana w telewizorze Full HD (1920x1080).

  Odkryj obraz o niezrównanej realistyczności

  Masz słabość do szczegółu?
  Ultra HD oznacza rozdzielczość ponad 8 miliona pikseli, 4 razy więcej niż w Full HD (1920 x 1080). W rezultacie użytkownik uzyskuje obraz o idealnej precyzji i niezrównanej finezji. Nie umknie Ci żaden szczegół!

  Zanurz się całkowicie w głębię obrazu

  Zostaniesz zaskoczony wrażeniem głębi, które zapewni Twój telewizor ULtra HD - często będziesz mieć do czynienia niemal z efektem 3D, z wieloma planami.

  Rozdzielczość Ultra HD zapewnia niezrównaną ostrość zarysów obrazów. Pozwala to zwiększyć głębię pola, innymi słowy poszerzyć zakres różnych planów, które stają się perfekcyjnie wyraźne.

  Zanurz się w obrazie jakbyś był w kinie

  Dzięki rozdzielczości ultra HD możesz cieszyć się ekranem większych rozmiarów! Przy zwiększonej rozdzielczości, możesz mieć bardzo duży ekran a równocześnie zachować najwyższą jakość obrazu: piksele są dwa razy mniejsze niż w przypadku Full HD i nie widać ich gołym okiem. Możesz zatem być bliżej ekranu i cieszyć się wrażeniem zanurzenia w obrazie, zupełnie jak w kinie !

  Z Ultra HD odległość zalecana dla optymalnej jakości obrazu i wygodnego oglądania jest 2 razy mniejsza w porównaniu do jakości Full HD, przechodząc od 2,6 do zaledwie 1,3 razy przekątnej ekranu.Przykład : dla telewizora 4K Ultra HD 55’’ (140 cm), odległość widza od telewizora będzie wynosiła 1,8 m, zamiast 3,6 m dla telewizora Full HD o takiej samej przekątnej. A zatem nawet z odległości 2 m od telewizor obraz będzie mieć znakomitą jakość.

  Wyświetlaj treści w UHD

  Już dziś korzystaj z zywych i szczegółowych obrazow jakości UHD. Telewizory Ultra HD Thomson korzystają z techniki Super Resolution do podnoszenia rozdzielczości obrazu. Będziesz mieć więc najwyższą jakość, prawie taką, jaką zapewnia prawdziwa rozdzielczość Ultra HD.

  W tej funkcji znalazły zastosowanie opracowane przez nas algorytmy super rozdzielczości EX najnowszej generacji. Struktura obrazu, kolory, tekstura... Oglądane przez Ciebie treści są analizowane w czasie rzeczywistym, a dane są w razie potrzeby odnawiane (redukcja szumu wideo i artefaktów kompresji, gradacja kolorów, dynamika kontrastów i skalowanie obrazu do wyświetlania w rozdzielczości UHD).

  Bez względu na źródło sygnalu (TV, Blu-Ray, DVD) czy jego jakość (wysoka czy standardowa rozdzielczość) obraz jest dostosowany do rozdzielczości ekranu, aby za- pewnić jeszcze większą przyjemność Twoim oczom.